Bundesliga Futboll

​Bayern mposht sërish Dortmund, kalon në çerekfinale

Bayern Munich ka shënuar fitore prej 2:1 ndaj Borussia Dortmundit në DFB Pokal

Skuadra e Jupp Heynckes ka vazhduar rrugëtimin e saj në DFB Pokal pas fitores 2:1 ndaj Borussia Dortmund, duke kaluar në çerekfinale.

Golin e parë për Bayernin e shënoi qendërmbrojtësi Jerome Boateng, ndërsa të dytin e shënoi Thomas Muller.

Related posts

SURPRIZON ISH KAPITENTI/ Flet Lorik Cana: Unë e munda Cristiano Ronaldon në…

Isa.Autor

TRIUMFOJNË NDAJ “VERILINDORËVE”/ Laçi i falet Nwabueze dhe parakalon ekipin e Duros në renditje

Delo.autor

NGA BERBERI NË FUSHË/ Ja modelet e flokëve më të çuditshme të lojtarëve (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment