Futboll

​PSG ofron 50 milionë euro për Alissonin

PSG ka bërë gati 50 milionë euro për brazilianin, Alisson Becker.
Portieri i Romës, Alisson Becker, është bërë prioriteti numër një i Paris Saint-Germain për sezonin e ardhshëm, para Gianluigi Donnarumma.

Derisa ata ishin bërë gati për të paguar 30 milionë euro për yllin e Milanit që këtë muaj mbush 19 vjet, tani raportohet se PSG-ja ka bërë gati 50 milionë për Alissonin dhe është prioriteti numër një, para Donnarummas.

Paris Saint-Germain nuk është klubi i vetëm që interesohet për brazilianin, Liverpooli, Chelsea, Real Madridi dhe Manchester United gjithashtu janë të interesuara për 25 vjeçarin.

 

Related posts

E BUJSHME NGA SPANJA/ Klubi i Serisë A godet në merkato, arrin akordin me lojtarin e Barcelonës…

Delo.autor

DO TË FESTOSH NËSE SHËNON NDAJ LIVERPOOLIT? Suarez jep përgjigjen epike

Delo.autor

ZBULOHET PRAPASKENA/ Trajneri Klopp refuzoi mesfushorin e Bundesliga-s. Ja emri dhe shkaku…

Delo.autor

Leave a Comment