Futboll Sport

Java e fundit e merkatos/ Ja lista e SUPER futbollistëve që mund të afrohen “gratis”

Merkato në Angli dhe Itali është mbyllur, ndërsa në Spanjë dhe Francë do të mbyllet në fund të këtij muaji. Por në të gjitha këto vende mund të merren ende futbollistë që janë pa kontratë, të lirë në treg. “Talksport” bën një listë për talentet e momentit që nuk kanë ekip, janë kampionë pranë perëndimit të karrierës, por edhe futbollistë në kërkim të një sfide të re.

Më poshtë po ju japim emrat e disa futbollistëve të njohur që në çdo moment mund të firmosin për cilindo prej klubeve që do e shohin të arsyeshme…

Claudio Marchisio, Yaya Toure, Balazs Dzsudzsak, Miguel Veloso, Samir Nasri, Hatem Ben Arfa, Bakary Sakho, Diego Reyes, Claudio Yacob, Lacina Traore, Patrice Evra, Micah Richards dhe Diego Polenta.

Related posts

Spektakël në futboll nuk dhurojnë vetëm futbollistët por edhe trajnerët (VIDEO)

Sadik.Autor

CROTONE-MILAN/ Serie A: Mbyllet ndeshja Crotone-Milan. Rezultati 0-2

Delo.autor

Sportingu refuzon ofertën e “majme” të Arsenalit për talentin portugez

Sadik.Autor

Leave a Comment