Futboll La Liga Sport

LISTA/ 50 futbollistët e La Ligas që ende janë në kërkim të një klubi të ri (FOTO)

Kanë mbetur edhe gati dy javë deri në mbyllje të merkatos së verës në La Liga.

E përditshmja “Marca” ka publikuar listën e futbollistëve të cilët ende kërkojnë një klub për sezonin e ri.

Klubet e elitës së futbollit spanjoll ende mendojnë të përforcohen, por po ashtu duhet të konsiderojnë edhe shitjet për të krijuar ekipin e dëshiruar për sezonin e ri.

Më poshtë shikoni grafikun e lojtarëve që po presin të gjejnë një skuadër të re:

ImageImageImage

Related posts

JAVA 3/ Kryesuesit përplasen në Korçë, Laçi do pikë ndaj Skënderbeut

Isa.Autor

ZBULON BLERJEN E BUJSHME TË PEREZIT/ Legjenda e Arsenalit: Ja lojtari që i bashkohet Real Madridit këtë verë

Delo.autor

E mbani mend Flamini? Ish mesfushori i Milan dhe Arsenal firmos në Spanjë

Q.Autor

Leave a Comment