Futboll Sport

U MBYLL MERKATOJA E VERËS/ Ja lista e futbollistëve të njohur që kanë mbetur pa skuadër

Merkatoja e verës për këtë vit është mbyllur zyrtarisht, por skuadra ende mund të afrojnë lojtarë. Behet fjalë për ata që kanë mbetur ende pa kontratë dhe janë futbollistë të lirë.

Nga Markizio te Guarin e Montolivo, ja futbollistët e lirë, që janë në kërkim të një skuadre të re:

1 – Klaudio Markizio

2- Fredi Guarin

3- Johan Gurguf

4- Gabriel Paleta

5- Rikardo Montolivo

6- Andrea Bertolaçi

7- Stefano Sorrentino

8- Hatem Ben Arfa

9- Fabio Koentrao

10- Ignjacio Abate

11- Keisuke Honda

12- Dani Simpson

13- Vilfreid Boni

14- Xhonathan Biabiani

15- Birkir Bjarnason

16- Xhuzepe Rosi

17- Obafemi Martins

18- Lazar Markoviç

19- Mathiu Flamini

20- Xheremi Menez

21- Matias Silvestre

22- Ivan Striniç

23- Rolando

24- Zeljko Brkiç

25- Joze Mauri

26- Johan Zhuru

27- Andrea Raxhi

28- Marko Andreaoli

29- Xhulio Donalti

Related posts

Chelsea hyn në garë për sulmuesin anësor të Bordeaux, Malcom

Sadik.Autor

Levante shokon Barcelonën, shuhet ëndrra për rekord (VIDEO)

Sadik.Autor

“NE TË GJITHË BËJMË GABIME”/ Casillas: Largimi im nga Reali ishte zgjedhje e gabuar nga të dy palët, me Moun kisha…

Delo.autor

Leave a Comment