Sezoni i rekordeve për Man.City-t, del “trajleri” i dokumentarit spektakolar (VIDEO) « AlpeSport

Sezoni i rekordeve për Man.City-t, del “trajleri” i dokumentarit spektakolar (VIDEO)

16 Maj, 2018

Manchester City ka thyer çdo rekord të mundshëm këtë sezon të Premier League. 100 pikë, 32 fitore, 104 gola të shënuar, skuadra e Pep Guardiola ka shkruar historinë në sezonin ku është filmuar për një dokumentar të prodhuar nga Amazon.

Dhe tani ka dalë trajleri i parë i dokumentarit dhe ai duket spektakolar. Aty jepen pamje ekskluzive nga dhomat e zhveshjes, nga qendra stërvitore si brenda ashtu edhe jashtë. Gjithashtu edhe në fushën e Etihad.

All Or Nothing – Manchester City:

POSTIMET E FUNDIT

  • Serie A
  • Bundesliga
  • P. League
  • La liga
Powered by Live Score & Live Score App