Futboll La Liga

Real Madrid – Barcelona, statistikat e pjesës së parë

Reali e Barcelona po barazojnë 0:0 në Santiago Bernabeu.

Ka përfudnuar pjesa e parë e sfidës mes Real Madridit e Barcelonës që po zhvillohet në Santiago Bernabeu.

Pavarësisht rasteve nga Ronaldo, Paulinho, Benzema, rezultati vazhdon të jetë 0:0.

Related posts

SENSUALE DHE BOMBASTIKE/ Modelja Neguesha, dedikim special për Marion e saj (FOTO)

Isa.Autor

SHQIPËRI-MOLDAVI/ Dyfishon rezultatin, Ramadani shënon super gol në minutën e 92 (VIDEO)

Delo.autor

Mancini jep lajmin e papritur për Donnarumman, zbluni planin e teknikut italian

Sadik.Autor

Leave a Comment