International

10 transferimet që pritet të ndodhin gjatë këtij muaji

Kanë mbetur edhe më pak se 10 ditë deri në fund të afatit kalimtar dhe shumë klube po tentojnë të përforcohen.

Tashmë kanë ndodhur disa transferime të mëdha gjatë janarit, ku skuadrat si Barcelona, Liverpool e Inter kanë kryer transferimet e para.

Pak kohë më parë u finalizua kalimi i Alexis Sanchez drejt Manchester Unitedit dhe i Henrikh Mkhitaryan drejt Arsenalit.

Lëvizje tjetër e madhe pritet të ndodh edhe kalimi i Aubameyang nga Borussia Dortmund në Arsenal dhe Rafinhas nga Barcelona në Inter.

 

Related posts

“Fenomeni” Ronaldo synon të blejë një klub në Championship ose Segunda Division!!!

Q.Autor

Ventura kërkon të kthehet pasi fundosi Italinë: Kanë fituar miliona euro falë meje

Q.Autor

De Biazi: Australia më kërkoi në verë, nga Italia pres një telefonatë

Q.Autor

Leave a Comment