Futboll La Liga

Mediat britanike: Ronaldo po kërkon shtëpi dhe shkollë afër Londrës

Mediat britanike raportojnë se ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është duke kërkuar shtëpi banimi dhe shkollë afër Londrës.

Së fundmi mediat raportuan se ylli portugez i ka prishur marrëdhëniet me drejtuesit e “Loc Blancos” dhe ka kërkuar të shitet për 100 milionë euro, me ish-skuadrën e tij Manchester United që po e përcjell nga afër situatën e tij dhe do të ishte e gatshme ta rrëmbente atë në rastin e parë, transmeton Express.

“Ai po kërkon shtëpi në Leatherhead, Surrey, por edhe banesa në qendër të Londrës”, ka thënë një burim për Dialy Record.

Related posts

Mertens: Nëse fitojmë titullin, bëjmë 5 ditë festë

Q.Autor

Mbappe tregon diferencën mes PSG-së e Madridit

Q.Autor

STADIUMI I RI/ Impianti shihet në terren, arkitektët belgë zbarkojnë në “Selman Stërmasi”

Delo.autor

Leave a Comment