Futboll La Liga

Tjetër largim nga Barcelona, pranë nënshkrimit me klubin nga Serie A

“Mundo Deportivo” shkruan se mbrojtësi i krahut Aleix Vidal mund të transferohet në Serie A.

Roma ka ringjallur interesimin për transferimin e tij në formë të huazimi, deri në fund të këtij sezoni, vijon shkrimin e përditshmja katalane.

Vidal është i interesuar të largohet nga “Camp Nou” pasi nuk ka hapësirë të mjaftueshme për lojë te ekipi i trajnerit, Ernesto Valverde.

Related posts

E PAZAKONTË NË NDESHJEN PARMA-JUVENTUS/ Arbitri urdhëron trajneri D’Aversa të ndryshojë këmishën

bora.autor

Dy gola për 5 minuta, Argjentina e Islanda e mbyllin në barazim të paren (VIDEO)

Sadik.Autor

FRIKË NGA “KORONAVIRUSI”/ Klubi i Premier League ndalon që lojtarët dhe stafi të…

Delo.autor

Leave a Comment