Bundesliga Futboll

VIDEO/ Minuta e 96, sekonda e fundit, gjuajtja e fundit dhe… ‘Shpërthen’ stadiumi

Koln ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme kundër B. Monchengladbach me rezultatin 2-1 duke ngjallur shpresat për mbijetesë.

Pasi kishin marrë vetëm 3 pikë në 16 ndeshje, dy fitoret radhazi kanë kthyer energjinë pozitive në ekip.

Fitorja e sotme ka qenë e magjishme pasi kundër një kundërshtari shumë të fortë shënuan në goditjen e fundit të takimit.

Related posts

CHAMPIONS LEAGUE/ Ja sa vlejnë dhe çfarë moshe kanë 8 mbretëreshat e Champions-it

Q.Autor

Barça mbyll merkaton e janarit, Griezmann objektivi i verës

Q.Autor

TIRANA SYNON PËRFORCIME NË MERKATO/ Trajneri Egbo: Dua mbrojtës që luan në…

Delo.autor

Leave a Comment