Futboll Premier League

(VIDEO) Shaqiri ose ndryshe “Messi”, shqiptari dhuron asistin më të bukur në botë

Stoke City ka fituar 2-0 ndaj Huddersfield.

Në minutën e 69’ mesfushori shqiptar Xherdan Shaqiri dhuroi asistin më të bukur në botë.

http://www.dailymotion.com/video/x6df2xk

Related posts

KAMPION I MADH/ TORRES fiton respektin e të gjithëve, shikoni gjestin FANTASTIK të spanjollit

Isa.Autor

Kur Isco shpartallon mbrojtjen e Argjentinës

Sadik.Autor

PARREGULLSITË PËR FUNDJAVËN E SHKUAR/ Disiplina dënon Vllazninë dhe trajnerin Jonuz, përjashtim përjetë për…

Delo.autor

Leave a Comment