Gossip

Partnerja e ‘yllit’ të Juventusit sqaron të vërtetën: Nuk bëj seks nëse…

Në një intervistë të pak kohëve më parë, Michela Persico, partnerja e futbollistit të Juventusit, Daniele Rugani, mësohet të ketë deklaruar se nuk kryen marrëdhënie seksuale para ndeshjeve, për të mos ndikuar negativisht në performancën e partnerit të saj në fushën e blertë.

Mirëpo bukuroshja italiane ka sqaruar së fundmi se thënia e saj është keqinterpretuar. Michela këmbëngul se është shprehur e gatshme për ta zbatuar këtë rregull, nëse seksi para ndeshjes ndikon fizikisht dhe mendërisht te futbollistët.

Por si shprehet në fushë Rugani pas seksit? Kësaj pyetje nuk dëshiron t’i përgjigjet, pasi i përket jetës së saj private.

Related posts

E BËN SËRISH! Wanda Nara, gjysmëlakuriq. Por gjithë vëmendja është për… (FOTO)

bora.autor

PRISHEN SËRISH MARRËDHËNIET MES TYRE/ Gabigol ndahet nga motra e Neymar (FOTO)

Delo.autor

PO KALOJNË PUSHIMET NË ISHUJT GREK/ Djali i ish-futbollistit të Interit i merr të dashurën Alexi Sanchez (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment