Futboll

Derbi Milan-Inter, kur në fushë zbresin motrat e futbollistëve

Ndërsa San Siro deklarohet se ka shitur të gjitha biletat për derbin e së dielës, Milan-Inter ka një tjetër sfidë që do të luhet ndoshta tribunat VIP: sfida e bukurisë.
Dhe në fakt është një sfidë aspak e zakonshme mes motrave të dy prej protagonistëve: në njërën anë është Ivana, Ivana Icardi për saktsi dhe në krahun tjetër është Sara ose më mirë miss Calabria.

Njëra miss e tjetra futbolliste, duke e zbukuruar më shumë binomin në këtë derbi. Sara është motra bukuroshe e mbrojtësion Davide Calabria dhe një mbrojtës që është kthyer në simbol. Po kush do ta fitojë derbin, të paktën nëpërmjet fotove?

Related posts

TRONDITET BOTA E FUTBOLLIT/ Arbitri ndërron jetë gjatë ndeshjes (VIDEO)

Delo.autor

Formacionet zyrtare: Besiktas – Bayern Munich

Q.Autor

BABA PËR HERË TË DYTË/ Lorik Cana poston FOTON e veçantë me vogëlushen e tij Enkelejda duke e ledhatuar

Delo.autor

Leave a Comment