Futboll

Formacionet zyrtare: Besiktas – Bayern Munich

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Besiktas – Bayern Munich

Besiktas dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00.

Related posts

ZYRTARE/ Ballkani nuk ndalet me goditjet në merkato, prezanton ish-mesfushorin e Tiranës…

Delo.autor

Efekti Ronaldo tek Juventusi/ Në rrezik ngjarja tradicionale e “Villar Perosa”…

Isa.Autor

ZBULOHEN PREMIOT E SEZONIT/ Ja shuma e majme që përfiton Tirana në rast të fitores së titullit…

Delo.autor

Leave a Comment