Futboll Gossip

Fotografia e parë e familjes pesë anëtarëshe të Leo Messit (foto)

Djali i tretë i Antonella Roccuzzos dhe Lionel Messit tashmë është prezantuar në publik.
Ciro, i cili u lind të shtunën, pra sot, në Barcelonë, i bashkohet Thiagos dhe Mateoos dhe ai është pikërisht arsyeja pse Lionel Messi mungoi në fitoren e Barcelonës 2-0 ndaj Malagës, transmeton Express.

Antonella e ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi të familjes Messi nga spitali. /Express/

Related posts

JUVENTUS-ATLETICO MADRID/ Luhet përballja miqësore mes dy “TITANËVE”, masin forcat para sezonit të ri

Delo.autor

KUALIFIKIMI NË CHAMPIONS/ Gjici: Pakult na la me probleme, kualifikimi ishte…

Isa.Autor

Chelsea favorit, por shumë klube duan mbrojtësin e United…

Sadik.Autor

Leave a Comment