Champions League Futboll

Berlusconi “tradhëton” Milanin: Kam mbështetur Juventusin në Madrid

Silvio Berlusconi “tradhëton” Milanin, klubin ku ka qenë president për 30 vite dhe ka fituar të gjithë trofetë e mundshëm. Ish-presidenti kuqezi ka zbuluar se ka bërë tifo për Juventusin në mesjavë, kur po luhej çerekfinalja e kthimit e Ligës së Kampionëve, mes Real Madridit dhe Juventusit:

“Kam mbështetur Juventusin në minutat e fundit atje, por bardhezinjtë kanë treguar krenari të madhe dhe kështu kanë dalë me kokën lart nga “Bernabeu”. Ata kanë bërë të njëjtën gjë, që kishte bërë Roma. Të kualifikohej do të ishte edhe më bukur”.

Related posts

FESTË NË TOKËN DARDANE/ KOSOVA shkruan historinë me goleadë kundër Azerbajxhanit

Isa.Autor

Këpucët e Salah iu bashkohen faraonëve të lashtë në Muzeun Britanik

Sadik.Autor

(FOTO) Formacioni më i mirë deri tani në top 5 ligat europiane, zhgënjen Reali

Q.Autor

Leave a Comment