Futboll Seria A Sport

Borini: Benevento është skuadër e rrezikshëme

Fabio Borini paralajmëron skuadrën e Milanit se Benevento është një skuadër e  rrezikshme.

Skuadra e “Djallit” e di mirë se  kushdo, kur portieri Alberto Brignoli shënoi golin e barazimit të fundit.

Ne pamë atë që ndodhi në Benevento në ndeshjen e parë.

Në ndeshjet si kjo, ne kemi nevojë për qëndrimin dhe vendosmërinë e duhur.

Përgatiti: AlpeNews.al

 

Related posts

Shënoi “tripletë” në “El Classico”, Suarez: Reali? Jemi kolegë, duhet të…

Isa.Autor

“QËNDRONI TË SIGURT PRAN FAMILJARËVE, MIQVE DHE…/ Liverpool mesazh tifozëve për festën e titullit kampion

Delo.autor

NUK NDALEN ME PËRFORCIMET/ Kampionët e Italisë kërkon t’i “rrëmbejë” Milanit portierin…

Delo.autor

Leave a Comment