Gossip

Claudia më e NXEHTË SE KURRË, një ‘frymëzim’ kuqezi para derbit (FOTOT)

Milani luan një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit këtë të mërkurë, derbin e Madonninës ndaj Interi.

Jo vetëm sepse është një nga derbit më të zjarrtë në botë, por edhe për faktin se aty luhet objektivi kryesor i sezonit, pjesëmarrja në Champions.

Kuqezinjtë vijnë pas humbjes 3-1 ndaj Juventusit dhe për të ngritur moralin e tyre, ka menduar një tifoze e zjarrtë e Milanit, Claudia Romani.

Modelja italiane ka pozuar me fanellën e skuadrës së zemrës, por edhe me të brendshme kuq e zi, duke tentuar të ‘ndezë’ atmosferën në prag të derbit.

 

Related posts

PASI U THIRR MODERATORJA DISA HERË/ Tifozi propozon LIVE gazetaren gjatë derbit Tirana-Partizani (VIDEO)

Delo.autor

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit, spektakël në Miami (FOTO)

Sadik.Autor

MARTESA NË KRIZË/ Bashkëshortja e Boateng duket e qetë në palestër (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment