Futboll Seria A Sport

Inter – Chievos, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 34-të të Serisë A mes Chievos dhe Interit.

Interi i shkon Chievos në “Marc’Antonio Bentegodi” në Verona në një ndeshje të rëndësishme për “Zikaltrit” për t’u futur në zonën që dërgon në Ligën e Kampionëve, e cila nis në orën 15:00.

Këto janë formacionet zyrtare të të skuadrave:

Chievo: Pas pak..

Interi:

Related posts

RRËFIMI I SULMUESIT TË LIVERPULIT/ Mund të isha një mësues nëse nuk do isha bërë…

Isa.Autor

I JASHTËZAKONSHËM/ “Pleshti” driblon kundërshtarët dhe realizon me një “PERLË” (VIDEO)

Delo.autor

“SHPËRTHEN” NDAJ NËNËS SË DJALIT/ Mario Balotelli: Të ndalohet me ligj që gratë të bëjnë fëmijë vetëm për para

Delo.autor

Leave a Comment