Futboll Premier League Sport

Man United shfaq interes për mbrojtësin portugez të Southamptonit

Manchester United shfaq interes për mbrojtësin Cedricin.

Mbrojtësi i Southamptonit, Cedric Soares, është objektivi numër një i Manchester Unitedit, raporton “Manchester Evening News”.

Jose Mourinho e do një mbrojtës të djathtë për sezonin e ardhshëm dhe mendon se Cedric është mjaftueshëm i mirë për të konkurruar me Antonio Valencia për atë pozicion.

Related posts

GJEST I MADH/ Menaxheri i Manchester City dhuron 1 milion euro për të ndihmuar Spanjën kundër koronavirusit

Delo.autor

FUTET NË GARË ME REAL MADRID DHE JUVENTUS/ Leonardo gati 50 milionë stërlina për yllin e Premier…

Delo.autor

SHQIPËRIA shpërfytyrohet për 30 minuta, Sllovakia na ndëshkon me tri gola (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment