Futboll Sport

Skandal në Kosovë, tifozët nxjerrin nga fusha lojtarë që po toleronin ndeshjen

Futbolli kosovar nuk i duron dot tolerimet! Këtë gjë e treguar tifozët e Llapit në përballjen e sotme ndaj kryesuesve të Dritës. Pak minuta para fillimit të ndeshjes, në mediat kosovare, qarkulluan disa mesazhe që tregonin që sfida mes Llapit dhe Dritës do të tolerohet që miqtë të ruanin kryesimin. Dhe kështu ndodhi, Drita përmbysi avantazhin 1-0 të Llapit në 1-3.

Tifozët nuk e kanë duruar këtë moment dhe në minutën e 70-të kanë pushtuar fushën, duke përzënë lojtarët nga fusha, për turpin që ishin duke gatuar. Ndeshja u ndërpre, për të rifilluar më pas, duke përfunduar me rezultatin 1-3.

Related posts

HETIMI PËR BYLIS-TIRANA/ Shikoni momentin kur gjyqtari futet në FSHF për të dëshmuar (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Kukësi-Partizani, ka nisur supersfida në “Loro Boriçi”

Delo.autor

Alessandro Antonello: Icardi qëndron tek Inter!

Sadik.Autor

Leave a Comment