Futboll Premier League Sport

Tre skuadra “big” duan Mahrez, Leicester e vlerëson 65 milionë euro

Riyad Mahrez është një nga emrat më të përfolur sa herë vjen koha e merkatos. Sulmuesi i Leicester është gjithmonë një nga më të diskutuarit për të ardhmen, dhe nuk kishte si të ndodhte as kësaj radhe.

Sipas “The Sun”, për algjerianin është garë mes Manchester United, Manchester City dhe Liverpool për shërbimet e tij. Të treja klubet janë të gatshme të derdhin në arkat e “Dhelprave”, plot 65 milionë euro. Gjithçka do të varet nga vet preferenca e lojtarit.

Related posts

ALISSON PO SHKËLQEN/ Zbulohet portieri që donte KLOPP, do vinte nga MADRIDI

Isa.Autor

MERKATOJA E JANARIT/ Tottenhami i ofron një kontratë të veçantë sulmuesit

Delo.autor

Kur dashuria “vret”. Tifozi futet në fushë me fanellën e Trashit, arbitri anulon golin e këtij të fundit

Q.Autor

Leave a Comment