Futboll

Zbehet interesimi i Real Madridit dhe Barcelonës për Mohamed Salah

Real Madridi dhe Barcelona e kanë zbehur interesimin për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah, raporton Daily Express.

Anësori 25-vjeçar vlerësohej se do të kalonte në La Liga me një çmim prej rreth 230 milionë euro gjatë verës që po vjen, transmeton Gazeta Express.

Por, Barcelona është duke bërë përpjekje ta sjellë në skuadër Antoine Griezmannin dhe nuk do t’i ketë paratë për ta blerë edhe egjiptianin.

Ndërkohë, Real Madridi thuhet se ka vendosur të mos e transferojë Salahin, teksa tenton ta rindërtojë sulmin. /Express/

Related posts

PSG “dhëmbë për dhëmbë” me Liverpool, HYSAJ kërkon fitoren ndaj SERBËVE

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Sheiku nuk ndalet në merkato, nënshkruan me talentin e Ajax… (FOTO)

Delo.autor

Italianit i lëkundet stoli seriozisht/ Panuçi- Kuqezinjtë, prag divorci

Sadik.Autor

Leave a Comment