Gossip Sport

Granit Xhaka me “papuçe” Gucci (Foto)

Granit Xhaka nuk ka shkëlqyer me Arsenalin në fushë, por po mundohet që të tërheqë vëmendjen rrugëve me veshjen e tij.

Mesfushori kosovar që luan për Zvicrën u fotografua me atlete Gucci që kushtojnë rreth 500 euro.

Por, 25-vjeçari u vu në lojë nga mediat angleze sepse kishte veshur një palë tuta që ngjanin shumë me ato të personazhit të famshëm Ali G, në filmin me të njëjtin emër.

Related posts

NDODHET NË MAVROV PËR FAZËN PËRGATITORE/ Kukësi, sfida e këngës për të sapoardhurit (VIDEO)

Delo.autor

“KATAR 2022″/ Ekipi kroat uron dy prurjet e Rejës: Krenarë dhe të lumtur për ftesat nga Kombëtarët

Delo.autor

Agjenti i Bale/ Jam tifoz i Arsenalit por uellsiani do të shkoi në “hënë”

Isa.Autor

Leave a Comment