Futboll Seria A Sport

Igli Tare: Dikush po luan pisët për çështjen De Vraj

Tare po del gjithmonë e më shpesh përpara kamerave për të larguar presioonin nga ekipi. Drejtori sportive i Lacios nuk është nga ata persona që prononcohej shpesh, megjithatë tani po e bën. Së fundmi ka shpërhtyer çështja De Vraj, për të cilin u tha se tashmë ishte një lojtar i Interit.

Megjithatë Tare tha se dikush po luan pisët në këtë histori. “ Nuk ka asnjë histori rreth De Vraj. Dikush tha se ai është shitur për të Inter dhe donte te luante pisët. Ne nuk e vemë në dyshim sjelljen e tij por ai ka marrë shumë nga kjo fanellë. Për sa i përkët Ligës së Kampionëve duhet ta meritojmë në fushë. Nuk e di në qoftë se është Interi që ka përhapur këto fjalë por kushdo mund ta bënte në fund të kampionatin. De Vraj meriton respekt”, përfundoi Igli Tare duke shtentosur situatën në kampin kryeqyetetas.

Related posts

Rrëfehet Kane: Në jetë askush nuk ta zgjat dorën, doja t’i tregoja familjes se mundi i tyre nuk shkoi dëm

Q.Autor

MERKATO E BUJSHME/ 100 mijë euro në javë, Arsenal hidhet në sulm për yllin e Francës…

Delo.autor

Kapiteni Mavraj: Ne jemi SHQIPTAR dhe kemi vetëbesim, jam gati për të luajtur 90 minuta

Isa.Autor

Leave a Comment