Gossip Sport

Danielle Knudson, “zjarri” i ri i Alessandre Patos (FOTO)

Prej disa javësh kishin nisur të qarkullonin zëra për një lidhje të mundshëm të Alesandre Patos me modelen Danielle Knudson. Tashmë çifti e ka bërë publike lidhjen nëpërmjet rrjeteve sociale, ku kanë postuar foto së bashku, te realizuara gjatë pushime në Itali.

Në njërën prej fotove, ish-futbollisti i Milanit, aktualisht pjesë e Tianjin Quanjian në Kinë, ka shënuar një dedikim special për partneren e tij të re.

“Zemrat tona janë si gur stralli. Kur goditen me njëri-tjetrin, ndiejnë dashuri. Shkëndijat fluturojnë dhe ndezin trupat tanë. Kur përplasen, ndezim botën.”

Një frazë kjo e e këngës Firestone e këngëtarit Kygo.

 

Related posts

‘’KËNAQËSI TË TË NJIHJA’’/ Messi për vdekjen e Kobe Bryant: Një gjeni i vërtetë na braktisi!

Delo.autor

“DY FINALE NË PESË EDICIONET E FUNDIT”/ FletDel Piero: Vetëm Ronaldo nuk i mjafton Juventusit për të fituar Champions…

Delo.autor

Panucci nuk e grumbulloi me Shqipërinë, Agolli merr goditjen e radhës

Sadik.Autor

Leave a Comment