Bundesliga Futboll Sport

“Dridhet Allianz Arena”! “Makineria e golave” i thotë lamtumirë Bayern Munchen

Intervistuar nga Welt Am Sonntag, Thomas Muller hapi derën për një lamtumirë të mundshme nga Bayern Munchen.

“Një eksperiencë tjetër do të ishte interesante dhe tërheqëse, por shumë gjëra mund të ndodhin, por duke e lënë Bayernin është shumë e vështirë dhe tani nuk kam ide të tjera”, u shpreh Muller.

28-vjeçari erdhi nga sistemin e të rinjve të klubit dhe ka qenë pjesë e skuadrës së parë që nga viti 2008.

Related posts

FANTASTIK DOMGJONI/ Mbrojtësi shqiptar gjen rrugën e rrjetës në Turqi (VIDEO)

Delo.autor

TREGON HISTORINË E FRIKSHME/ Diego Costa: Unë ulërija nga dhimbja, mjekja pinte cigare…

Delo.autor

SFIDA SHQIPËRI-MOLDAVI/ Ja kush është superior në përballjet direkte

Delo.autor

Leave a Comment