Gossip Sport

Prezantohet skuadra më hot, në Botërorit e Rusisë! (FOTO)

Derisa 32 skuadra janë duke luftuar në fazën grupore në Kupën e Botës, një ekip tashmë i ka fituar miliona adhurues pasi Playboy e krijoi formacionin e vet bazë, i cili përbëhet nga modele shumë të bukura ruse.

11-shja startuese që ta heqë trurin u bë publike nga revista e meshkujve para Kupës së Botës 2018, e cila filloi të enjten në Moskë.

“Siç keni mundur ta dini, në prag të Kupës së Botës, Playboy vendosi t’i dorëzohet frymës së futbollit duke e krijuar skuadrën e vet të përbërë nga vajza të guximshme, hot dhe sportive”, shkroi Playboy në Instagram.

Pasi publikimit të Juve Playboy, revista ua ofroi mundësinë përdoruesve të internetit ta zgjidhnin vajzën më seksi për t’u bërë kapitene e ekipit.

Related posts

14 NDESHJE RADHAZI PA HUMBJE/ UEFA përgëzon Kosovën: Këta djem meritojnë respekt…

Delo.autor

DO TË DEBUTOJË NË SEZONIN E ARDHSHËM TË FORMULA 1/ Mick Schumacher: Nuk më tremb krahasimi me babanë dhe frikë nga mbiemri

Delo.autor

STËRVITJE “BRUTALE”/ Kjo pamje shpjegon formën fantastike të Casemiros (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment