Futboll Gossip Sport

Taylor Mega ngre “temperaturat” me format e saj BOMASTIKE (FOTO)

Juventusi është ekipi më popullor në Itali dhe këtë fakt synojnë të shfrytëzojnë modele të ndryshme, që bëjnë tifo për “Zonjën e Vjetër”. Bukuroshja e radhës, që e ka shfaqur hapur simpatinë për bardhezinjtë është Taylor Mega.

Ka mbi 712 mijë ndjekës në Instagram dhe falë popullaritet në rrjetet sociale ka gjeneruar të ardhura të mira nga kontratat me agjenci të ndryshme të marketingut. Taylor, e zhgënjyer nga eliminimi i Juves në Champions u është gëzuar dy trofeve të fituar nga skuadra bardhezi, Kupës së Italisë për të 4-in vit radhazi dhe Serisë A për të 7-ën herë rresht, një rekord absolut ky.

 

Related posts

“MË E NXEHTË SE KURRË”/ E fejuara e Cristiano Ronaldos uron festat nga Dubai

bora.autor

“Kombëtarja arrihet edhe me Superioren”/ Flet lojtari kuqezi: Skocia? Luajmë si të dojë trajneri

Isa.Autor

Zvicra drejt çerekfinaleve/ Taulant Xhaka i “rreh shpatullat” vëllait të vogël (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment