Gossip Sport

Vajzat e çadrave “mahnitëse” në Barcelonë (FOTO)

Ndonëse vëmendja maksimale e sportdashësve është e përqendruar te kampionati botëror i futbollit “Rusi 2018”, sportet e tjera si Moto Gp, Formula 1 etj. vijojnë aktivitetin normal.

Dhe ashtu si në stadiumet e Rusisë, ku vajzat bukuroshe janë bërë shpesh protagoniste, e njëjta gjë ka ndodhur edhe në Barcelonë. Kryeqyteti i Katalunjës priti këtë të diel garën e Moto GP, ndërsa vajzat e çadrave ishin ato që ‘shkëlqyen’ edhe njëherë.

Bukuroshet e përzgjedhura nga skuadrat përkatëse ishin ‘mahnitëse’, duke ‘çmendur’ të gjithë të pranishmit, që kishin vendosur të ndiqnin live garën.

Related posts

Gattuso: Ndaj Juves si një finale Botërori, ndiej presionin e të gjithëve

Sadik.Autor

XAVI SHËNON MREKULLINË E RADHËS NË KATAR/ Shikoni çfarë goli bën në moshën 39-vjeçare (VIDEO)

Delo.autor

BAKAYOKO PRANË MILANIT/ E vetmja gjë që e pengon është rroga e tij

Isa.Autor

Leave a Comment