Gossip Sport

Viky Varga, “goli” më i bukur në karrierë i Graziano Pelle (FOTO)

Viky Varga është e fejuara e sulmuesit të kombëtares italiane, Graziano Pelle dhe është një prej femrave që tërheqin vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit dhe jo vetëm, në rrjetet sociale.

Bukuroshja seksi po nxiton të bëjë provat për sezonin e ri veror në Instagramin e saj, ku janë shumë ndjekës dhe ajo i ka ftuar të gjithë ta ndihmojnë për të bërë zgjedhjen më të mirë.

Në mungesë të Italisë në finalet e kampionatit Botëror, futbollistët italianë do të jenë shumë të ndjekur vetëm në rrjetet sociale, përkrah të fejuarave të tyre seksi. Graziano Pelle ka shumë për të treguar, pasi Viky Varga duket se është goli më i bukur që sulmuesi ka shënuar në karrierën e tij.

 

Related posts

SKANDALI SEKSUAL/ WAG zë në flagrancë yllin e futbollit të zhveshur me “prostitutën” (VIDEO)

Isa.Autor

JUVENTUS-MILAN/ Bardhezinjën shënojnë në finale

Sadik.Autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Ronaldo i propozon Juventus dy emra të mëdhenj për stolin

Delo.autor

Leave a Comment