Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Ventspils-Luftëtari, shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO)

Luftëtari po luan në transfertë me Ventspils ndeshjen e parë të turit të parë të Europa League. Në minutën e 8-të gjirokastritët shkaktojnë një 11-metërsh dhe skuadra letoneze kalon në avantazh me anë të Akinyemi.

{“videoid”:”1531407540230″,”type”:1,”ratio”:0.75}

I njëjti lojtar realizon edhe golin e dytë në minutën e 13-të, duke vënë në vështirësi bluzinjtë për pjesën e mbetur të lojës.
{“videoid”:”1531407520281″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

Juventusi po konsideron rikthimin e Ancelotit në krye të stolit “Bardhezi”

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Futbollisti SHQIPTAR drejt Serisë A, TARE bë gati operacionin e radhës

Isa.Autor

RRËFEN NGA JETA E TIJ/ Befason ylli i La Ligas: Është e vërtetë se marr pilula për…

Delo.autor

Leave a Comment