Futboll La Liga Sport

GJITHMONË SPEKTAKOLAR/ MARCELO del nga makina dhe KËRCEN në mes të…(VIDEO)

Ylli i Realit të Madridit, Marcelo, nuk ka nguruar për të dhënë shfaqjen e tij nën ritmet e këngës “In My Feelings”. Marcelo, së bashku me fëmijët e tij, u shfaqën duke dalë nga makina e tij në një rrugë të Madridit dhe kërcenin në ritmet e këtij hiti.

Ne kemi njohur shumë nga lëvizjet e valleve të brazilianëve, pasi ai nuk nguron t’i demonstrojë gjatë festimeve të trofeve me Real Madridin.

@enzoalvesv 🔥 @lauraguedesc #inmyfeelingschallenge @champagnepapi

A post shared by Marcelo Vieira Jr. (@marcelotwelve) on

Related posts

BOTA E SPORTIT NË ZI/ Bie nga kati i gjashtë, humb jetën futbollisti 23-vjeçar (FOTO)

Delo.autor

DAVID SILVA/ Miti që e nisi nga PERIFERIA dhe kapi majat e botës (FOTO)

Isa.Autor

E BUJSHME/ Pogba-Mbappe, Reali bën gati 360 milion euro për verën e ardhshme

Delo.autor

Leave a Comment