• Home
  • Foto e Dites
  • KROACIA NË FINALE/ Mandzukic më “qiellin e shtatë”… (FOTO E DITËS)
Foto e Dites

KROACIA NË FINALE/ Mandzukic më “qiellin e shtatë”… (FOTO E DITËS)

Eliminimi ndaj Kroacisë në gjysmëfinale la në mes ëndrrën e tifozëve të Anglisë dhe jo vetëm, të cilët besonin që ky ishte momenti i duhur për të fituar Kupën e Botës.  “Po vjen në shtëpi”, ishte motoja e britanikëve në këtë Botëror, por kjo gjë nuk ndodhi.

Momentet e fundit ishin drithëruse per kroatët por që në fund u finalizuan me lot gëzimi. I tillë është edhe ky çast, ku Mandzukiç autori i një goli ne ndeshjen e sotme, po feston fitoren.
/AlpeNews.al

Related posts

Ekzekutimi i himnit, veprimi ” i çuditshëm” i futbollistëve korean

Sadik.Autor

Fusha nuk prodhoi asgjë, të gjithë vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë (FOTO)

Sadik.Autor

Kupa e Botës Rusi 2018/ Tifozi pikturon…

Sadik.Autor

Leave a Comment