Futboll Sport

Prezantohet trajneri Ilir Daja, Flamurtari nis një epokë të re

Siç edhe ishte paralajmëruar, klubi i Flamurtarit ka prezantuar ditën e sotme trajnerin e ri në stol.

Ilir Daja, që më parë edhe kishte firmosur me administratorin Sinan Idrizi, ka qenë sot i pranishëm në ambientet e klubit, i shoqëruar nga vetë zoti Idrizi, drejtori Edmond Liçaj, si dhe zv.trajneri, Ardian Mema.

 

Related posts

LIVE/ Partizani-Luftëtari: Përplasja me Telushin, gjyqtari humbet kontrollin dhe rrëzohet në fushë (VIDEO)

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Inter-Lecce. Rezultati 3-0

Delo.autor

(VIDEO) Ndeshje e “çmendur” dy gola në dy minuta

Q.Autor

Leave a Comment