Futboll Sport

Salah HUMB shënjestrën, gjuan disa herë dhe NUK shënon (VIDEO)

Të gjithë e dinë se Muhamed Salah është një “yll” i vërtetë në futboll.

Lojtari egjiptian pësoi një dëmtim në shpatull në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve pas një dyluftimi me mbrojtësin Serxhio Ramos.
Por tifozët e Liverpulit kanë postuar një video ku futbollisti është duke gjuajtur topa basketbolli në drejtim të koshit.

Fakti që ai nuk e shënjestron siç duhet mund të ngrejë dyshime se ai nuk është plotësisht i shëruar, megjithatë vetë futbollisti ka konfirmuar se është në gjendje optimale.

Related posts

Coutinho këshillon Salah për të ardhmen…

Sadik.Autor

Shtyhet vendimi për Khabib/ Komisioni i jep kohë deri në janar kampionit të botës

Isa.Autor

PËRQAFIM EMOCIONUES/ Maldini takon mikun Gattuso përpara Napoli-Milan (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment