Futboll La Liga Sport

BASTET për transferimin e MODRIC tek INTERI, e PABESUESHME çfarë bën kompania

Modric duket çdo sekondë e më pranë Interit. Kompania e basteve Sisal Matchpoint në Itali para 1 jave e kuotonte transferimin e kroatit me koeficientin 20 teksa dje kishte rënë në 3.

Sot kjo kompani ka vendosur që ta heq fare si opsion, ku kjo duket se ka konfirmuar edhe një herë që kroati do të kalojë në radhët e zikaltërve.

Nesë pritet edhe takimi i famshëm midis Lukas dhe presidentit të Realit, Perez.

Related posts

CONFERENCE LEAGUE/ Teutën e favorizon shorti në turin e dytë. Ja me kë do të ndeshen durrsakët…

Delo.autor

VAZHDON “EMIGRIMI” I HUAZIMEVE/ Dikur talent i madh kroat, sot Juventus e dërgon te ekipi i 5-të në karrierë

Delo.autor

Sampdoria befason Napolin/ Lazio merr fitoren e parë: Sassuolo luan “tenis” me…

Isa.Autor

Leave a Comment