Futboll Sport

COSTA godet RAMOSIN në kokë, reagimet e tifozëve të Liverpulit janë për kornizë (FOTO)

Sulmuesi i Atletiko Madridit, Diego Kosta, goditi në ndeshjen e mbrëmshme të Superkupës, kapitenin e Real Madridit, Serxho Ramosin. Ky i fundit lojtari më i urryer në Liverpul që pas episodit me Muhamed Salahn në finalen e Champions Leagues.

Tifozët e Liverpulit kanë ndjerë kënaqi mjaft të madhe kur Kosta ka goditur Ramosin, pasi nuk kanë munguar komentet të tipit “Kosta po merr hak për Salahn”, apo “Klop dhe Salah e aprovojnë goditjen e Kostës”.

 

Related posts

REALI E BËN BALTË/ Madrilenët turpërohen nga Alavesh dhe vendosin REKORD NEGATIV

Isa.Autor

NGA GRUMBULLIMI TEK MOMENTI I GRUPIT/ Gatusso “TËRBOHET”: Pashë një EKIP që të ÇAN TR*PIN…

Delo.autor

E BUJSHME/ Ylli i skuadrës zemëron Bayern Munich, mbetet jashtë ekipit për një… tatuazh

Delo.autor

Leave a Comment