Futboll Premier League Sport

DËSHTOI NË BOTËROR/ BAYERN e ka gati zëvendësuesin nëse ikën BOATENG

Merkato për Bayern Munchen ende nuk është mbyllur. Jerome Boateng prej kohësh ka njoftuar se dëshiron një aventurë të re dhe mundësia e vetme konkrete është kalimi te Paris Saint Germain.

Shitja e tij pritet të nxisë drejtuesit bavarezë të gjejnë një alternativë në mbrojtje dhe emri konkret është ai i Toby Alderweirelt.

Belgu nuk konsiderohet titullar nga Pochettino te Tottenhami dhe operacioni mund të konkretizohet pa pengesa. por gjithmonë në pritje të largimit të Boteng nga kampionët e Gjermanisë.

Related posts

Seriali vizatimor “The Simpsons” ka parashikuar ekipet finaliste në Botëror, ja cilat janë ato

Isa.Autor

Real Madrid po bën gati transfertën e bujshme të verës, bëhet fjalë për …

Q.Autor

POLEMIKA PËR PENALLTINË/ Atletico mposht Liverpoolin, kualifikimi vendoset në ‘Anfield’

bora.autor

Leave a Comment