Futboll Premier League Sport

E kërkon Reali dhe Barcelona/ Gjiganti anglez vendos për të ardhmen e lojtarit

Tottenham po mendon rinovimin për mesfushorin Eriksen. Lajmi është konfirmuar nga prestigjozja “Daily Mail”. Për momentin lojtari ka një kontratë që përfundon në vitin 2020-të, por mbetet për t’u parë për sa kohë do të jetë rinovimi.

Eriksen ishte shumë i kërkuar prej kohësh nga Real Madrid dhe Barcelona, por duket se spanjollët nuk e kanë mundësinë për të nënshkruar me lojtarin.

Related posts

POLICIA NË STËRVITJEN E BARAZILIT/ Neymar thirret në komisariat për akuzën e përdhunimit

Delo.autor

Kristi Vangjeli largohet nga Skënderbeu, zgjedh Greqinë prej familjes

Sadik.Autor

Legjenda e ARSENALIT në kërkim të një pune, kontakte me skuadrën e njohur angleze

Isa.Autor

Leave a Comment