Futboll Sport

E RRALLË/ Godet shokun e skuadrës me kokë, arbitri nuk ia kursen kartonin e kuq (VIDEO)

Shpeshherë kemi dëgjuar për episode të çuditshme në fushën e lojës ku protagonistë bëhen lojtarët nga të dyja skuadrat që luajnë në fushë. Por episodi më i fundit është paksa më i çuditshëm se të tjerët.

Në ndeshjen midis Gks Jastrzebie dhe Kojniçzankas e vlefshme për kategorinë e dytë të Polonisë, futbollisti i skuadrës vendase, Patr4ik Skoreçki ka debatuar me shokun e tij të skuadrës dhe më pas e ka prekur pak me kokë. I gjithë ky episod ndodhi para syve të arbitrit dhe ky i fundit nuk ia kursen kartonin e kuq.

Related posts

“Tronditet” Liverpool-i, talenti humb finalen ndaj Realit dhe Botërorin

Sadik.Autor

VIDEO/ Chelsea në avantazh ndaj Newcastles, Batshuayi autor i golit

Q.Autor

FESTA ME FEMRA DHE ALKOOL/ Si e kaloi arrestin e shtëpisë Ronaldinho në Paraguaj

Delo.autor

Leave a Comment