Futboll Premier League Sport

MUNDI I VETËM MAN UNITED/ Braziliani i Tottenham “HARBOHET” me tifozët, mer telefonin dhe…

Lucas Moura ishte protagonisti apsolut në fitoren madhështore të Totttenham në fushën e Man United me shifrat 3-0. Futbollisti brazilian arrit të shënonte 2 gola ky njëri prej tyre ishte spekatakolar.

Për ta gëzuar këtë moment fantastik amerikano jugori zgjodhi ta kaloi me tigozët e Tottenham. Lojtari i kombëtres “seleçao” i gëzuar shkoi të festonte me tifozët duke i mar telefonin dhe pozonte me to.

Për të përshkraur gëzimin e Mouras ndiqeni videon:

Man United fans pose for photo with Lucas Moura

Manchester United fans with Lucas Moura after last night's game. If you can't beat them, take a selfie with them 📸🙃

Posted by Soccer AM on Tuesday, August 28, 2018

Related posts

KATALANASIT NË KAOS/ Barcelona rrezikon të humbë telanetin për faj të Valverdes

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja eliminatore Rumani-Spanjë, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Lojtari konfirmon largimin nga Milani, do të transferohet tek…

Delo.autor

Leave a Comment