Futboll Seria A Sport

PLAS TEK INTERI/ Candreva rrezikon Ligën e Kampionëve, ja arsyeja BEFASUESE

Antonio Candreva mund të përjashtohet nga lista e lojtarëve për në garën e Ligës së Kampionëve.
Candreva nuk është më i preferuari i Luciano Spallettit pas ardhjes së Matteo Politanos dhe Keita Baldes.

Tuttosport shkruan se klubi do të mundohet që ta shes lojtarin diku jashtë Italisë, dhe nëse nuk e arrin këtë atëherë ai nuk do të ftohet për të marrë pjesë në Ligën e Kampionëve.

Deri më tani, italiani e ka refuzuar largimin nga Milano, duke e preferuar luftimin për një vend në planet e trajnerit.

Related posts

E BUJSHME/ Rakitic befason me skuadrën ku kërkon të transferohet

Delo.autor

DËSHTUAN ME HAZARDIN/ REALI gati të transferojë SULMUESIN E MADH

Isa.Autor

Teuta fiton ‘finalen’ e mbijetesës, mposht Vllazninë me një shkodran

Sadik.Autor

Leave a Comment