Futboll Premier League Sport

SHTATË ORË NË BURG/ Arrestohet portieri kampion bote, francezi u kap I DEHUR në…

Portieri i Totenhemit dhe i Franëcs, Hugo Loris, është arrestuar ditën e sotme nga policia londineze, pasi është kapur duke i dhënë makinës i dehur. 31-vjeçari, u ndalua në një kontroll rutinë në orët e para të së premtes, raportohet të ketë qenë ora 02:30 e mëngjesit, dhe u vu re se ishte i dehur në timon.

Ai u dërgua në komisariat, dhe pasi kaloi 7 orë në një qeli, u lirua me kusht. Loris do të dalë para gjykatës së Uestminster, më 11 shtator, ku do të marrë edhe dënimin që e pret. Një lajm aspak i mirë ky për klubin e Totenhemit, që vetëm këtë të hënë, ka një ndeshje të rëndësishme si ajo ndaj Mançester Junajtid.

Related posts

VAZHDON “EKSODI” TEK LUFTËTARI/ Lagohet pas 4 sezonesh edhe titullari i mbrojtjes…

Delo.autor

FATI I KEQ PËRNDJEK “ZIKALTËRIT”/ Spalletti zgjedh zëvendësuesin e Lautaros, ja kush kthehet

Delo.autor

Sevilla shënjestron sulmuesin e Milanit si objektivin kryesor në merkato e verës

Sadik.Autor

Leave a Comment