Futboll Seria A Sport

SLLOVENI DËMTOHET NË KRAH/ Handanovic FRIKSON INTERIN në stërvitje

Ka patur shumë frikë për Samir Handanovic dhe Inter-in në stërvitjen e fundit të zhvilluar në prag të ndeshjes që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme kundër Torinos në “San Siro”.

Gjatë seancës, portieri slloven është marrë një goditje të fortë në krah dhe ka qenë i detyruar të lërë fushën. Trajneri Luciano Spalletti, e ka ndjekur i shqetësuar në dhomat e zhveshjes për t’u siguruar për gjendjen e tij.

Gjithsesi, sipas “Tuttosport”, lojtari nuk ka patuar asgjë serioze dhe pritet të jetë rregullisht në fushë nga minuta e parë.

Related posts

JUVENTUSI MERR FRYMË/ Avokati i CR7: Akuzat për përdhunim, me dokumente të…

Isa.Autor

ÇUDIRA NGA ELBASANI/ Ja kush u prezantua si trajner i ri

Delo.autor

“BËMË BABA TË TË NGJAJ”/ Vajza e David Beckham në hapat e të atit, vetëm 7 vjeçe “bën tatuazhin e parë” (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment