Futboll Seria A Sport

SPEKTAKOLAR/ Gjuan RONALDO, shikoni ku përfundon topi (VIDEO)

Ka përfunduar në barazim 1-1 pjesa e parë ndërmjet Chievos dhe Juventusit. Në minutën e 18’ ishte Cristiano Ronaldo që kishte rastin e artë për të shënuar por topi i goditur prej tij përfundoi jashtë kuadratit të portës.

Kujtojmë që portugezi sot bëri debutimin me klubin e ri.

Related posts

E BUJSHME/ RONALDO akuzohet për PËRDHUNIM, zbulohet SKANDALI SEKSUAL

Isa.Autor

Mbappe e ka “zemrën të artë”/ Të gjitha fitimet nga botërori do ti dërgoi për…

Isa.Autor

NBA/ Giannis nuk mjafton, Spurs leksion Bucks, Denver “fluturon” me Jokic

Delo.autor

Leave a Comment