Futboll Seria A Sport

SPEKTAKOLARE/ Momenti i mbërritjes së Higuainit, ja çfarë po ndodh në Milano (VIDEO)

Transferimi i Higuainit te Milani tashmë gjithçka është zyrtare. “Calciomercato” në një lidhje direkt raporton mbërritjen në Milano të sulmuesit argjentinas.

Pas takimesh në dy ditë mes drejtuesve të Milanit dhe Juventusit, është arritur marrëveshja që El Pipita të kalojë për 18 milionë euro në formë huazimi tek Milani, dhe verën tjetër do të blihet për 36 milionë euro të tjera.

Related posts

PRESIDENCA E FEDERATËS ITALIANE/ Moratti refuzon ofertën për kreun e saj

Isa.Autor

QESHARAKE/ Portieri nuk iu beson syve, AUTOGOLI më I RRALLË vjen nga…(VIDEO)

Isa.Autor

PANIK NË SPANJË/ ‘Ylli’ i Milanit bie pa ndjenja, ndërpritet dueli në Europa League

Isa.Autor

Leave a Comment