Futboll Sport

Teuta – Flamurtari/ Durrsakët shumë pranë golit, Traore gabon i vetëm përballë portierit (VIDEO)

Po luhet në “Niko Dovana” të Durrësit sfida e fundit e javës së parë të Kategorisë Superiore mes Teutës dhe Flamurtarit.

Në minutën e 40′ një tjetër mundësi e shkëlqyer për Teutën. Traore del i vetëm përballë Koliçit, por gjuajtja e tij përfundon ngjitur me shtyllën.

Related posts

Chelsea e Man. City projektojnë shkëmbimin e bujshëm në merkato

Q.Autor

PËRBALLJA E “TITANËVE”/ Tyson Fury rinis “luftën” me rivalin: Wilder je bërë një kur*ë e vogël!

Delo.autor

I akuzuar për TRADHTI dhe PËRDHUNIM/ Kjo është femra SEKSI që i del në mbrojtje RONALDOS

Isa.Autor

Leave a Comment