Futboll La Liga Sport

BARCELONA NË KAOS/ Katalanasit ndalen sërisht, El Haddadi eviton turpin (VIDEO)

Barcelona përsëri ka lën sërish pikë. Skuadra katalanase ka barazuar, 1 me 1, ndaj Athletic Bilbaos.

Bilbao fillimisht kaloi në epërsi, me anë të De Marcos në minutën e 41, ku me këtë rezultat përfundoi pjesa e parë. Në pjesën e dytë, Leo Messi u inkuadrua në lojë, duke asistuar te goli i El Haddadit (84’).

Pas javës së shtatë, Barcelona gjendet në vendin e parë me 14 pikë, por që do të shpresoj që Atletiko Madridi ta ndal Real Madridin, që të mos i marr kreun.

Related posts

Eni Imami e mbyll me Kukësin, verilindorët kërkojnë zëvendësuesin e tij te Kamza

Sadik.Autor

SURPRIZA MË E BUKUR/ Të gjitha ekipet greke reagojnë për Shqipërinë: Prekët zemrat tona dhe lutemi për ju!

Delo.autor

​KAPITENI I KOMBËTARES/ Dzeko e rrëfen historinë e tij të dhimbshme për luftën në Bosnje

Isa.Autor

Leave a Comment